Nikdy se nevzdávej,protože nevíš,jak moc blízku už jsi svému cíly.

Říjen 2013

Hard work.

31. října 2013 v 20:37 | Kate

Ahoj kočky,dneska byl fakt namáhavej den.Ráno jsem se vážila a měla jsem 60 :)) (no dobře,tak 60,7kg) a jsem moc šťastná.Kdyby to tak šlo rychle i nadále.
Jídelníček dneska nic moc,pohyb docela v pohodě.Taky jsme jeli s mamčou do práce,byla jsem pěkně protivná,tak nevím jestli je to tou změnou v jídle či co.Já sem už takovej docela protivnej člověk od přírody a když se k tomu přičte ještě tohle,je to se mnou k nevydržení.
Každopádně zejtra pojedeme s mamčou do Prahy a já se moc těším,co mi koupí,protože dneska jsem pracovala bez výplaty a navíc budu mít svátek takže ať žije Topshop a Zara.Potřebuju padnoucí rifle (doufám,že to bude vel. 36 nebo 34) a botičky.
Dneska taky v práci bylo tématem číslo 1 hubnutí,takže jedna zákaznice nezapomněla zkonstatovat,že sem akorát,což mě opravdu moc "potěšilo",ale zároveň nakoplo,abych to nevzdávala.-A navíc ta paní pak dodala,že je to už na hraně,tak aspoň že tak.
  • Taky sem dneska vyhrála podepsanej časopis od lidí z Frekvence1,jestli někdo posloucháte,tak ta vysmátá holka v rádiu,co dneska mluvila s Rudou,jsem byla já.(Jsem hold nedělní dítě a na výhry mám sakra štěstí :3)
V Cč jídelníček a pohyb

Never never never give up!

30. října 2013 v 18:30 | Kate

Ahoj hubeňouři:) Dnešek byl celkem fajn.Můj milovaný bráška mě vzbudil asi v 8hodin,což je při mém prázdninovém režimu sakra brzy. :D
S jídlem to dneska nebylo vůbec dobrý,protože mamča měla celej den volno a už vypozorovala,že moje jídelníčky nejsou úplně v pořádku a tak na mne neustále dohlíží.Je mi jí líto za to,jaký má kvůli mě starosti a tak jsem se opravdu snažila jíst,dokonce jsem si dala maličkatý kus dortíku,bylo vidět,že se jí ulevilo. :-)
Ráno jsem si stoupla na váhu a hádejte co,mám 61!!Byla jsem strašně ráda,protože sem si myslela,že se přes tu ďábelskou šedesátdvojku snad nikdy nedostanu.
Jak už sem psala,dnešní jídelníček byl fakt na dvě věci a tak jsem se snažila ho dohnat sportem a cvičením a myslím,že se mi to povedlo.
Taky vám ještě chci říct,že jsme byli předevčírem nakupovat v Německu a paní v obchodě mi dala velikost džín 26!Udělalo mi to strašnou radost.:)
Jídelníček:
Snídaně:miska musli s nakrájeným babybanánem (měla
jsem fakt hlad a bez snídaně nežiju,takže asi tak)
Svadčina:nic
Oběd:kousínek mrkvovýho dortu
(na ten nejsem vůbec pyšná,nejhorší je,že jsem na
něj neměla ani v nejmenším chuť,dala
jsem si ho jenom kvůli mámě)
Svadčina:hranolky :XX :( a trošku zeleniny
Večeře:nic

Pohyb:
moje oblíbený cvičení+švihadlo (asi jenom 7min),workout na ruce (cca 17min),
2x workout na vnitřní stehna (8min),plavání

No myslím,že jsem to tím pohybem docela dohnala a že zítřek bude lepší!Jo a taky to bude lepšejší až začne škola a mamka mě nebude moct tolik kontrolovat..

PS:Nějaká slečna mi včera sem na blog napsala,že mě zná,no zatím vůbec nevím o koho jde a doufám,že se dotyčná mýlí,protože z duše nesnáším,když někdo známý ví o mém blogu a nerada bych si kvůli tomu zakládala jiný blog. :/

Kate


First

29. října 2013 v 15:08 | Kate
Ahoj všichni.:) Jmenuju se Kate a je mi 15let.Vždycky jsem byla "ta holka",co jí ostatní tiše záviděli,protože mohla sníst co chtěla,doslova se ládovat a jíst sladké a přitom nepřibrala ani deko.Pamatuju si na poznámky své kamarádky,která říkala: "Jaktože máš kruci tak dobrou postavu,když tak moc že..š?".
No ale konec vychvalování.
Před pár měsíci se bohužel vše otočilo (následky stresu a taky dospívání) a já sem začala přibírat na stehnech a taky na bocích a najednou se z 54 kil stalo 62.
Nejdříve sem jako asi každý člověk snažící se zhubnout,praktikovala zdravou výživu a sport.Ale znáte to,účinky se nedostaví hned a to není zrovna motivující a i když se postava začala formulovat,váha zůstávala pořád stejná.
Poznámky kamarádek typu: "Jdi dělat modelku." taky ustaly a je vám asi jasné,jak moc mě to vytáčí.
Takže proto jsem začala s tímhle blogem,myslím,že už všem došlo že je pro-ana,ráda spřátelím se stejně zaměřenými blogy,hledám především motivaci a rady zkušenějších. :)
v celém článku jídelníček a pohyb :)